Замовляйте готові лайтбокси прямо зараз

Про нас

Tekstilbox – це молода та динамічна компанія, яка спеціалізується на виробництві текстильних рекламних конструкцій, які є сучасним інноваційним рішенням для заміни вінілових та паперових банерів.

Переваги текстильних лайтбоксів та стендів:

  • Міцна та стійка алюмінієва конструкція. Ви можете обрати готову конструкцію за стандартними розмірами, або замовити за індивідуальними розмірами.
  • Змінне текстильне полотно. Ви 1 раз замовляєте виготовлення конструкції і лише змінюєте графічне зображення.
  • Екологічність матеріалів та чорнил для друку, якими наноситься зображення на тканину. Тому це ідеальне рішення для оздоблення інтер’єру.

Переваги роботи з нами:

  • Низькі ціни та короткі терміни виготовлення. Ми є прямим імпортером комплектуючих та працюємо на власному обладнанні, наші фахівці виконують друк на текстилі та виготовлення конструкцій, що дозволяє нам оптимізувати процеси, дотримуватись термінів та встановлювати низькі ціни.
  • Широкий асортимент комплектуючих (профілі, з’єднувачі, LED-лампи, тканина та інші аксесуари), які забезпечать якість та довговічність текстильних рекламних конструкцій. Швидка доставка по Україні та Києву.
  • Гарантія високої якості. Ми виготовляємо якісну та міцну раму з алюмінію, яка не потребує додаткового обслуговування та має безстроковий термін використання. Конструкція невеликої ваги, легко транспортується, а текстильне полотно без проблем змінюється на інше. Перед транспортуванням товар ретельно перевіряється та упаковується, ми впевнені що ви залишитесь задоволенні якістю текстильних конструкцій та обслуговуванням.
  • Індивідуальний підхід. На нашому сайті ви знайдете готові лайтбокси та стенди, але наше основне завдання – створювати рекламні конструкції під ваші потреби та розміри. Тому, якщо вам потрібно замовити рекламну конструкцію, залишайте ваші конктакти у формі зворотнього зв’язку, наш менеджер зателефонує вам, проконсультує, зробить швидкий прорахунок та прийме ваше замовлення.
Зробити замовлення/поставити запитання