Замовляйте готові лайтбокси прямо зараз

Замовити друк на тканині

Замовити друк на тканині для лайтбоксів та стендів в Києві

Широкоформатний друк на тканині

Наша компанія спеціалізується на розробці текстильних рекламних конструкцій. У нас ви можете замовити повний спектр послуг для створення рекламних конструкцій: виготовлення лайтбоксів та стендів по індивідуальному замовленню, друк на текстилі, виїзд на монтаж.

Ми виконуємо такі види друку на текстилі: ультрафіолетовий та сублімаційний друк. Ці методи друку для створення рекламних носіїв є сучасною заміною для вінілових та паперових банерів.

Ультрафіолетовий друк – це відносно новий вид друку, принцип якого заснований на друці спеціальними чорними, котрі не вбираються в тканину і затвердівають під впливом ультрафіолетового випромінювання, створюючи тонку плівку на поверхні тканини. Такий спосіб друку забезпечує стійкість та насиченість кольорів, які не вигорають та не тьмяніють.

Сублімаційний друк відрізняється від УФ друку методом переносу фарби на текстиль. Адже, його спосіб полягає в тому, що спершу чорнила наносяться на спеціальний папір, а потім, за допомогою високих температур, зображення переноситься на тканину у дзеркальному відображенні. За допомогою сублімаційного друку можна створювати великі графічні банери, які легко транспортувати, адже графічне полотно, надруковане методом сублімації, займає мало місця та дуже просто розгладжується не залишаючи заломів, які залишаються на вінілових банерах при транспортуванні.

текстильне полотно вирізається, загинається та прошивається по периметру спеціальною силіконовою стрічкою.

Також великою перевагою текстильних полотен перед вініловими чи паперовими банерами є те, що текстильне полотно має меншу вагу, тому його можна легко згортати та перевозити, а також при зберіганні воно займає менше місця. Текстильні носії більш екологічні та не мають запаху, тому їх можна використовувати для інтер’єрного оздоблення. Вони не втрачають насиченість кольорів та не тьмяніють, а при створенні широкоформатних банерів, текстильне полотно не матиме швів.


Друк на тканині: етапи створення графічного полотна

Готовий текстильний банер упаковується та відправляється поштовим перевізником1. Спершу готується макет для друку на тканині. Ми пропонуємо послуги наших дизайнерів, або ви надсилаєте готовий макет, який ми беремо в роботу і на спеціальному обладнанні друкується зображення на текстилі.
2. Після ретельної перевірки на якість друку, графічне полотно вирізається, загинається та прошивається по периметру спеціальною силіконовою стрічкою.
3. Готовий текстильний банер упаковується та відправляється поштовим перевізником або транспортується на монтаж по м.Київ

Як замовити друк на текстильному полотні в інтернет-магазині TekstilBox?

Для замовлення друку на тканині або виготовлення рекламної конструкції, залиште свої контакти у формі зворотнього зв’язку або телефонуйте за вказаними номерами. Наші менеджери проконсультують вас та приймуть ваше замовлення.

Зробити замовлення/поставити запитання