Замовляйте готові лайтбокси прямо зараз

Доставка і оплата

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями «Нова Пошта» та «САТ».

Доставка по Києві здійснюється кур’єрською доставкою таксі

Самовивіз за адресою: вул. В.Некрасова, 1 (Північно-Сирецька).

Зверніть увагу, що посилки нестандартної форми відправляються лише на вантажні відділення пошти або адресною доставкою. Вартість доставки оплачується покупцем за тарифами транспортної компанії безпосередньо при отриманні товару.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОПЛАТУ

Ми працюємо по 100% передоплаті замовлення. Оплатити виготовлення рекламних конструкцій та послуги з друку можна такими способами:

  • за безготівковим розрахунком з банківського рахунку юридичної особи або ФОП.
  • готівкою від приватної особи за допомогою банківського переказу через касу будь-якого банку або через систему інтернет-банкинга (оплата надходить на протязі 1 години при оплаті через Приват24, та на протязі 3-24 годин при оплаті з інших банків).

Виготовлення продукції відбувається в наступні терміни:

Ми опрацьовуємо інтернет замовлення в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Друк полотен на текстилі відбувається на протязі 3-х днів з моменту отримання оплати та макетів, які відповідають вимогам до друку (ознайомитись з вимогами до друку ви можете в описі до товару). Виготовлення конструкції відбувається на протязі 5-ти робочих днів.

*Терміни вказані без урахування форс-мажорних обставин, пов’язаних з бойовими діями, перебоями з електропостачанням тощо.

Зробити замовлення/поставити запитання